Кабмін унормував виплати педагогам: усі вчителі та вихователі тепер гарантовано отримуватимуть щорічну грошову винагороду.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
Читайте також: Спецпризначенці ГУР пошкодили корабель Чорноморського флоту РФ біля Новоросійська
Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету міністрів 10 вересня.
Окремо унормовано питання доплат за організацію інклюзивного навчання. Вихователям-методистам у дитсадках, де створено три і більше інклюзивних груп, передбачена надбавка у розмірі 20% посадового окладу. Крім того, заклади освіти та їхні засновники отримали право встановлювати додаткові доплати коштом власних надходжень.
Як повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук, внесено зміни і до порядку виплати надбавок за вислугу років. До стажу педагогічної роботи тепер зараховуватимуться періоди роботи на низці посад, які раніше не враховувалися. Це дозволить більшій кількості працівників отримувати відповідні доплати.
- Кабмін затвердив програму дій уряду на 2025 рік
- Діти ветеранів отримають компенсацію за контрактне навчання у 2024/2025 році
- ЄС перерахував Україні ще 1 млрд євро макрофінансової допомоги
- Міноборони впроваджує модель контролю якості за стандартами НАТО та ЄС
- Понад ₴10,6 млрд компенсації за пошкоджене житло вже отримали Українці
- Резиденти Дія.City сплатили ₴19,5 млрд податків за вісім місяців 2025 року
- Набув чинності механізм компенсації для ВПО у межах єОселі
- Франція передає Україні медичне обладнання в межах грантової угоди
- Міжнародний реєстр збитків розширили ще на 6 категорій
- Rheinmetall передасть Україні мобільну систему Skyranger для боротьби з дронами








