В Україні оголосять режим надзвичайної ситуації в енергетиці через російські удари по інфраструктурі та складні погодні умови.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Читай також: Майже 400 будинків у Києві залишаються без опалення — Кличко
“Наслідки ударів і погіршення погодних умов – важкі. Ремонтні бригади, енергетичні компанії, комунальні служби та ДСНС працюють у цілодобовому режимі, щоб відновити електро- та теплопостачання. Багато питань потребують термінового вирішення”, – заявив Зеленський.
У столиці буде створено постійний координаційний штаб для управління ситуацією. Керівником робіт із підтримки населення та вирішення практичних питань призначено першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики України Дениса Шмигаля.
Кабінет Міністрів також активізує співпрацю з міжнародними партнерами для отримання обладнання та додаткової підтримки.
“Уряд забезпечить на час саме такої ситуації максимальну дерегуляцію всіх процесів із підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Працюємо також, щоб відчутно збільшити обсяг імпорту електрики в Україну”, – додав Володимир Зеленський.
- Українські військові щодня отримують понад 1,5 тисячі протишахедних дронів
- Костел Святого Миколая в Києві передали католицькій громаді на 50 років
- Резерв+ запускає розширені сповіщення: користувачі отримуватимуть важливі оновлення вчасно
- Українців застерегли від хвилі фейкових відео під виглядом західних медіа
- Постачання НРК для ЗСУ у 2025 році перевищило заплановані обсяги
- Сили безпілотних систем за 7 місяців уразили 168 тисяч цілей на $20 млрд
- Пів мільйона учасників і десятки тисяч поїздок: перші результати «3000 кілометрів Україною»
- У 2025 році в Україні пошкоджено 307 пам’яток і 261 об’єкт культури
- Грузія передала Сумщині 9 промислових генераторів на понад $553 тисячі
- Японія передасть Україні 66 одиниць техніки для відновлення прифронтових регіонів








