Україна відновила 4 ГВт теплової та гідроенергетики у 2024 році. Нові об’єкти та розподілена генерація забезпечують енергонезалежність і захист від атак.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Урядовий Портал.
Читайте також: У “Дії” розпочалось бета-тестування послуг для ветеранів і родин загиблих військових
Як сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 24 січня, що у 2024 році було приєднано 233 генераційні установки встановленою потужністю понад 830 МВт. Переважно мова йде про газову генерацію, а саме газотурбінні, газопоршневі та когенераційні установки.
За його словами, на цей рік перед Міністерством енергетики та іншими відповідальними відомствами поставлене завдання ввести в роботу ще майже 900 МВт потужності об’єктів розподіленої генерації.
«Для того, аби посилювати та розвивати нашу енергетику, ми також вкладаємося у збільшення видобутку українського газу», — зазначив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр також зазначив, що тривають ремонти і відбудова української енергетики: «Загалом за 2024 рік було відновлено близько 4 ГВт потужності теплової та гідроенергетики. Цього року планується відновлення ще близько 3 ГВт».
Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд прийняв рішення, згідно з яким на час воєнного стану завезення енергетичного обладнання відбувається без ПДВ. Мова йде про устаткування, необхідне для відновлення, ремонтів та створення нових об’єктів розподіленої генерації.
- Україна сподівається отримати €30,6 мільярда підтримки від ЄС у 2025 році
- Міноборони виділятиме 2,5 млрд грн бойовим бригадам щомісяця на дрони
- В Україні відкрито спільне німецько-українське підприємство з ремонту військової техніки
- В Україні за 2024 рік очистили від мін близько 17 000 кв. км території
- Зимова єПідтримка: 11,5 млн українців вже отримали виплати
- У Мінкульті розповіли про культурні та просвітницькі заходи заплановані до Дня Соборності
- 1200 українців отримали ваучери на безоплатне навчання від служби зайнятості
- Литва передала Україні безпілотники у новому пакеті військової допомоги
- Відстрочки для студентів та аспірантів повертаються у “Резерв+” з 22 січня
- З початку 2025 року аграрії отримали більше 1 млрд грн кредитів на розвиток
- Військові зможуть отримувати посилки через «Нову пошту» за символічну суму в 1 гривню








