У Мелітополі 20 грудня 2025 року ГУР провело операцію, в наслідок якої поранено російських окупантів під час концентрації противника в одному місці.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє ГУР.
Читай також: Уряд підвищує зарплати вчителям: як змінюється оплата праці в освіті
Вранці 20 грудня 2025 року в районі промзони тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області російські загарбники завантажували військову вантажівку “Урал”
Підрозділи окупантів використовували місцеву промзону як склади боєприпасів та базу для військової техніки.
У момент максимальної концентрації противників біля вантажівки пролунав вибух, унаслідок якого щонайменше четверо росіян загинули, а їхній “Урал” зазнав пошкоджень.
- Уряд спрямував 8,8 млрд грн на житлові сертифікати єВідновлення для 6 тисяч українців
- Естонія виділяє €2 млн у Фонд підтримки енергетики України
- Україна піднялась вгору на 14 позицій у рейтингу впровадження ШІ
- ЦВК офіційно відновила роботу Державного реєстру виборців
- Українські сили організовано відійшли із Сіверська
- Кабмін просить НКРЕКП відкласти підвищення тарифів на воду для населення
- Фільм «Ти — космос» подолала позначку ₴53 млн у прокаті
- «Зимова тисяча»: допомогу вже отримали 13,7 млн українців
- Застосунок Армія+ для військових отримав велике оновлення функціоналу
- На Дніпропетровщині з початку року відновили майже 400 тис. м² доріг








