За пів року 2025-го Міноборони України допустило до війська майже 30 нових бойових роботів і модулів — на 30% більше, ніж у 2024-му.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міноборони.
Читай також: Понад 115 тисяч родин вже отримали допомогу через програму «єВідновлення»
Як зазначається, упродовж шести місяців 2025 року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у військах майже три десятки нових зразків наземних роботизованих комплексів та дистанційно керованих бойових модулів українського виробництва. Це на третину більше, ніж торік.
«Ми активно розвиваємо напрямок роботизованих платформ та інтегруємо їх у бойові порядки війська. Це те, що посилює спроможності наших підрозділів та реально рятує життя нашим воїнам. На передовій роботи вже успішно виконують чимало завдань», – зазначив заступник міністра оборони України Валерій Чуркін.
За його словами, йдеться про універсальні наземні багатофункціональні платформи від українських зброярів, здатні виконувати широкий спектр завдань: евакуацію поранених, спостереження за ворогом, вогневу підтримку дій наших підрозділів, логістичні завдання, інженерні – з мінування чи розмінування місцевості тощо. Вітчизняні НРК почасту мають модульне компонування, що дозволяє адаптувати їх під виконання конкретних завдань.
- У Київській області відновили понад 23 тисячі об’єктів після вторгнення росії
- В Україні запустили DOT-Chain Defence: нова система для швидких поставок озброєння Силам оборони
- Національний музей у Пирогові проведе Свято українського хліба
- Словаччина заблокувала ухвалення 18 пакета санкцій проти Росії
- Освітні пільги для військових і їхніх родин: як держава підтримує захисників
- Українські оборонні компанії відкриють заводи в Данії
- Україна та росія провели черговий обмін полоненими 4 липня
- Україну обрали до Ради Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН
- Державний бюджет України у червні поповнився на 241,2 млрд грн








