Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що із тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції на підконтрольну Україні територію вдалося вивезти близько 5 тисяч працівників.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Еспресо.
Читай також: Україна та Британія уклали оборонну угоду
“На сьогодні ми вивезли близько 5 тис. людей із Запорізької АЕС. Вони всі працюють у компанії “Енергоатом”; і це якраз той персонал, який ми плануємо використовувати на добудові блоків Хмельницької АЕС”, – сказав Галущенко.
Він нагадав, що з лютого 2024 року росіяни заборонили доступ на ЗАЕС тих працівників, що залишилися на окупованій території.
За словами міністра, такі працівники продовжують отримувати зарплату, яка накопичується на їхніх рахунках.
- ВР ухвалила законопроєкт про збільшення акцизного податку на паливо
- Канада надасть Україні пакет військової допомоги на $367 мільйонів
- НАТО надасть Україні 40 млрд євро протягом 2025 року
- Як допомогти Охматдиту після обстрілу
- Уряд затвердив великий пакет збільшення податків
- Україна підписала безпекову угоду зі Словенією
- ВР ухвалила законопроєкт про збільшення акцизного податку на паливо
- В Україні запрацював реєстр порушень міжнародного гуманітарного права
- В Україні відключень має стати менше: до мережі підключили енергоблок-тисячник
- “Азов” допоможе у реформуванні шкільної програми “Захист України”
- В Україні відключень має стати менше: до мережі підключили енергоблок-тисячник
- Україна впровадила вже 324 стандарти НАТО
- Україна ініціює екстрене засідання Радбезу ООН після обстрілу медзакладів у Києві








