З російського полону повернули ще 95 захисників. Це воїни ЗСУ, Національної гвардії та прикордонники.
Про це інформує Amazing Ukraine.
Читай також: В Києві пройде виставка-інтерв’ю живопису маленьких херсонців
Продовжуємо повертати наших людей додому. Ще 95 захисників звільнені з російського полону. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники, повідомив президент Володимир Зеленський.
Вдячний нашій команді, яка займається обмінами, та Об’єднаним Арабським Еміратам – за посередництво в цьому звільненні. Хоч би як складно це було, шукаємо кожного, хто може бути в полоні. Маємо повернути всіх – зазначив Президент.
- Канада надасть Україні пакет військової допомоги на $367 мільйонів
- НАТО надасть Україні 40 млрд євро протягом 2025 року
- Як допомогти Охматдиту після обстрілу
- Україна впровадила вже 324 стандарти НАТО
- Україна ініціює екстрене засідання Радбезу ООН після обстрілу медзакладів у Києві
- Від початку тижня Росія застосувала по Україні понад 600 КАБів – Зеленський
- У застосунку Резерв+ готують функцію автоматичної відстрочки
- Зеленський і Орбан домовилися про відкриття першої в Угорщині української школи
- У Києві презентують посібник ЮНЕСКО «Навчатися та вчитися за допомогою живої спадщини в Україні»
- Понад 4 млн українців оновили свої військово-облікові дані
- До декларації G7 доєдналися 32 країни – Зеленський
- Укрпошта презентувала новий поштовий набір з марками на підтримку українських спортсменів на Олімпіаді-2024
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!








